Didysis metų pabaigos santykių Zodiakas: išsiaiškink viską, kas svarbiausia

Užteks svajoti apie priešakyje dar laukiančius meilės nuotykius ir malonumus. Metas sužinoti, kaipgi iš tikrųjų tau seksis meilės fronte iki šių metų galo. Santykių Zodiakas

Avinas. Metų galas atneš neįtikėtinų naujienų meilės fronte. Gal tave užkalbins jau seniai tau į akį kritusi simpatija, o gal tu tiesiog išdrįsi pagaliau parodyti savo tikruosius jausmus tam, kam seniai juos puoselėji. Vis dėlto kartu su nauja simpatija gali būti šiek tiek nesklandumų. Kodėl? Tai, ko gero, bus problemos iš tavo pusės. Gal atskleisi jam savo silpnąsias asmenines savybes, kuris jų išsigąs, o gal tiesiog vedama savo karšto būdo sukelsi konfliktą. Būk išmintingesnė ir per anksti neatskleisk savo tikrojo charakterio – juk šiek tiek palūkėjusi užtvirtinsi savo ir vaikino draugystę. Tik tuomet galėsi atsiverti.

Jautis. Jaučių metų pabaiga meilės fronte bus itin aistringa. Beveik nėra abejonių, jog apturėsi romaną. Tavęs lauks tolimesnė išvyka, todėl ten garantuotai užmegsi ryšį su vienu iš poilsiautojų. Jei esi iš tų jaučio ženklo atstovių, kurios pasiryžta tokiems nuotykiams, viskas puiku, bet jautresnės širdies merginos vėliau gali smarkiai nudegti. Juk žinai, jog kurortiniai romanai gali suteikti tuščių vilčių. Beje, jaučiai yra linkę nepasitikėti žmonėmis, todėl lengvas kurortinis romanas gali virsti tikra katastrofa vaikinui, jei pradėsi jį įtarinėti.

Liūtas. Liūtės meilės fronte visuomet buvo karingos, todėl metų pabaigoje jos turės užsibrėžusios tikslą užkariauti savo svajonių vaikino širdį. Ir, žvaigždžių teigimu, joms tai tikrai seksis. Jos metų pabaigoje pasitelks savo ugningą žavesį ir vaikinus kerės savo stipriu charakteriu. Nors egzistuoja tiesa, jog vaikinus atbaido tvirto charakterio merginos, liūtės metų pabaigoje šį stereotipą sulaužys, nes dėmesio joms tikrai netrūks. Jei liūtės jau yra sukūrusios santykius su vaikinu, tai judviejų ryšiai vasarą bus labai ramūs, palyginus su audringu liūčių būdu. Gal liūtes ramins tai, jog jų vaikinai paskui kitų merginų sijonus nelakstys, nes liūtės savo vaikinus saugo kaip savo akį.

Mergelė. Mergelių metų pabaiga vasara bus tikrų tikriausias aistrų katilas. Jei jau turi vaikiną, tuomet pasirenk dramų ir kivirčų atakoms. Gali būti, jog aplinkiniai žmonės sukels nelauktus konfliktus, tad būk pasiruošusi. Tavo simpatiją gali būti įsižiūrėjusi kokia nors kita mergina. Būk atsargi! Vienišoms panelėms audringa bus metų pabaiga. Zodiakas sako, jog su kažkuo gali susipažinti mieste. Ir gera žinia tau: tai gali būti ilgalaikiai santykiai, kurie truks tikrai ne vien metų pabaigoje.

Skorpionas. Jei Skorpionių metai meilės fronte buvo palyginus ramūs, tai metų pabaigoje jų laukia daugybė nuotykių. Deja, skorpionės nėra tos, kurias yra lengva suvilioti. Todėl visą metų pabaigą iš tiesų gali likti vieniša, tačiau tai – jau tavo pačios pasirinkimas. Toms, kurios jau yra įsipareigojusios, žvaigždės žada nuostabią kelionę su mylimu žmogumi. Beje, jūs visai nevyksite į tolimą šalį – puikios atostogos jūsų laukia kažkur netoliese.

Šaulys. Šaulių metų pabaiga bus labai karšta. Tiesiogine ta žodžio prasme. Kalbant apie intymius santykius, tavęs laukia kažkas naujo. Žvaigždės nutyli, kaip susiklostys tolimesni tavo intymūs santykiai su simpatija, tačiau žada nepatirtus potyrius. Šaulės, kurios yra rimtai įsipareigojusios, gali būti, jog bus įpainiotos į kitų draugių meilės dramas. Tačiau tai jų pačių tvirtų santykių nesupurtys – jos ir toliau išlaikys gerus ir tvirtus santykius. Metų pabaiga tau žada susitikimą su sena simpatija. Patariama nesutrikti ir išlikti oriai. Visko gali būti, jog seni ryšiai atsinaujins…

Ožiaragis. Ožiaragės metų gale bus susitelkusios į savo pačių asmenybę, todėl joms nauji ryšiai ir pažintys vargu ar rūpės. Ir vis dėlto… smagus nuotykis, karštas pasimatymas susikibus rankomis su žavia simpatija tavęs tikrai gali laukti. Tačiau negalvok, jog vienkartiniu susitikimu viskas pasibaigs. Žinok, jog gali sulaukti ypatingo dėmesio iš vieno vaikino. Žvaigždės žada, jog dėmesys gali būti netgi įkyrokas. Jei širdies draugą jau turi, nenustebk, jog simpatiją tau pradės rodyti kitas vaikinas. Tačiau gali būti rami, jis tavo šiltų santykių nesudrums, nes esi Ožiaragė – ištikima ir atvira asmenybė.

Vandenis. Būk atvira sau: net dar neturi vaikino, labai norėtum jį susirasti. Žinok, jog horoskopas tau žada tikrai ne vienatvę užsidarius tarp keturių sienų! Visų pirma, toli vaikino ieškoti tau nereikės. Dėmesį tau pradės rodyti tavo geras draugas. Arba pažįstamas. Patarimas tau – nenurašyk jo kaip dar vieno įsimylėjusio tave vaikino. Juk taip prarastum ir draugą, ir galbūt būsimą meilę. Pabandyk su tau simpatizuojančiu draugu užmegzti ryšį, o kaip viskas klostysis toliau, parodys likimas. Jei neseniai įsipareigojai, tavęs gali laukti ne itin malonus įvykis. Vaikinas atskleis tokias savo charakterio puses, kurių tu nė nenumanei esant.

Žuvis. Žuvų metų pabaiga bus veikiama Marso planetos, o tai reiškia, jog žuvys visoje metų pabaigoje bus romantiškai nusiteikusios ir linksmos. Būtent jų gera nuotaika ir optimizmas trauks vaikinus, todėl rinktis iš ko jos tikrai turės. Atsargiai, tik nepaslysk ant donžuanų kabliuko! Jie aplink tave gali sukiotis kaip katinai, užuodę silkę. Galimas variantas, jog metų pabaigoje pabaigoje sutiksi rimtą, atsakingą žmogų, su kuriuo norėsi praleisti visus ateinančius metus. Jei tokį žmogų jau turi, nepamiršk pakurstyti romantinių jausmų dovanėlėmis ar staigmenomis.

Facebook Comments
News Reporter